10 ASJA, mida AEG ON MULLE ÕPETANUD

1. Enamik meie elust kulub valede eesmärkide taga ajamisele ja valede ideaalide kummardamisele. Päev, mil mõistad, et see on päev, mil hakkad päriselt elama.

2. Sa tõesti, tõesti ei saa kogu aeg kõigile inimestele meele järele olla. Palun esmalt iseennast ja teiseks oma lähedastele, kõik teised on nagunii hõivatud iseendale meeldimisega, usu, et

3. Vananemisprotsessiga võitlemine on nagu tuule püüdmine. Mine sellega kaasa, naudi seda. Su keha muutub, kuid see on alati olnud. Ärge raisake aega selle ümberpööramiseks, vaid muuda oma mõtteviisi, et näha ilu uues.

4. Keegi ei ole täiuslik ja keegi pole tõeliselt rahul oma seltskonnaga. Kui see vajub, oled võrdluse vaba ja kohtumõistmise vaba. See on tõeliselt vabastav.

5. Keegi ei näe tegelikult seda, mida sa õigesti teed, igaüks näeb, mida sa valesti teed. Kui see sulle selgeks saab, hakkad asju õigel põhjusel tegema ja sul hakkab palju lõbusam olema.

6. Sa kahetsed aastaid, mil sa veetsid oma välimuse sõimides, mida varem saad rahu sõlmida anumaga, milles hing elab, seda parem. Su keha on imeline ja oluline, kuid see ei defineeri sind.

7. Sinu tervis on ilmselgelt oluline, kuid stress, hirm ja mure on palju kahjustavamad kui ükski maitsev toit või jook, mida võid endale keelata. Õnn ja rahu on parim ravim.

8. Kes sind mäletab ja mille nimel, saavad vananedes olulisteks teguriteks. Sinu armastus ja tarkus elavad edasi palju kauem kui ükski materiaalne asi, mida saad edasi anda. Räägi oma lugusid, nad võivad reisida kaugemale, kui sa ettegi kujutad.

9. Me ei ole siin kauaks, aga kui elad vastu tuult, võib see tunduda elulausena. Elu ei peaks tunduma nagu majapidamine, see peaks tunduma nagu seiklus.

Kümme. Jooge alati head šampanjat ja kasutage asju, mida hoiate „parima” nimel. Homne päev ei ole kellelegi garanteeritud. Tänane päev on kingitus, sellepärast me nimetame seda kingituseks.

Söö, joo ja ole rõõmus…❤️❤️❤️

Donna Ashworth