… hoiakute ja ootuste peegeldus…

Earl Nightingale on tabavalt sõnastanud: “Meie keskkond, maailm, kus elame ja töötame, on meie hoiakute ja ootuste peegel.”

Anonüümne autor on kord öelnud: “Kui me näeme ilusat, oleme ise ilusad.”

Kui me julgustame ja kiidame teisi armastusega, on see märk küpsusest ja juhtimisoskusest ning mõjutab neid paremuse suunas. Romaanis “Hüljatud” muutsid preestri toetus, armastus ja julgustus lindprii saatust. Tänu preestri armastusele ja lahkusele saab põlualune võimaluse muutuda ja uut elu alustada. Hiljem saab temast selline linnapea, kelletaolist keegi ei olnud enne näinud. Ta seisis silmitsi paljude raskustega, kuid üks preestri lahke tegu muutis mehe elu igaveseks. Preestri armastus õhutas sotsiaalselt tõrjutud inimest suurtele tegudele.

Kui näeme inimesi õigeid asju tegemas, suudame tuua õnne nende ellu, samuti nendega kokku puutuvate inimeste ellu. Mida rohkem me teisi kiidame, seda rohkem kiitust väärivana me tunneme iseennast, kuna see, mida me teistes näeme, pole muud kui endi peegeldus. Kui me näeme teistes parimat ja tunnustame nende talenti ja võimeid, siis need on märgid tõelisest juhtimisoskusest, mida me peame endas toitma ja arendama, kui tahame täita oma missiooni ja saavutada õnne.❤️

✒️Azim Jamal