Inspireerivad tsitaadid hirmust

Marie Curie: Elus ei tohi midagi karta. Tuleb vaid mõista.

Henry Ford: Üks suurimaid avastusi, mida mees teeb, üks tema suuri üllatusi, on avastada, et ta suudab teha seda, mida ta kartis, et ta ei suuda.

Lea Dali Leon: Mina ei karda selles maailmas küll enam midagi kõige vähematki, et elu ja inglid on mind õpetanud, et kartmine ja hirmud ei vii mitte kusagile.

Jewl: Asjad, mida kardad, on võitmatud mitte nende loomuse, vaid sinu lähenemise tõttu.

Kati Murutar: Hirmuga tuleb sotid selgeks klaarida, kuni ta on veel noor ja rumal.

Katherine Paterson: Kartmine on üks asi. Hoopis teine asi on lasta hirmul end sabast haarata ja ringi keerutada.

Eleanor Roosevelt: Igast kogemusest, kus seisad silmitsi hirmuga, saad sa juurde jõudu, julgust ja enesekindlust. Sa pead tegema asju, mida arvasid, et teha ei suuda.

Anu Saagim: Ka hirm on vahel hea suunanäitaja, sest see paneb sind valima õige teeotsa päriselt oluliste asjade juurde.

Charlize Theron: Mugavustsoonis logeledes pole kunagi võimalik midagi põnevat luua. Hirm ja võialus läbi kukkuda annavad märku, et oled õigel teel.

Dorothy Thompson: Me hakkame tõeliselt elama alles siis, kui saame oma hirmudest jagu.

Judy Blume: Igaüks meist peab silmitsi seisma oma hirmudega, nendega silmitsi seisma. See, kuidas me oma hirmudega toime tuleme, määrab, kuhu me ülejäänud eluga läheme. Kas kogeda seiklusi või olla piiratud selle hirmuga.

Dale Carnegie: Tegevusetus tekitab kahtlusi ja hirmu. Tegutsemine tekitab enesekindlust ja julgust. Kui tahad hirmust võitu saada, ära istu kodus ja mõtle sellele. Mine välja ja ole hõivatud.