Võta vastu kogu armastus, mis tuleb su juurde…

Imeliselt on öelnud Osho: “Hetkel, kui aktsepteerid ennast, muutud ilusaks.”

Kuigi sa võid tunda end füüsiliselt ja vaimselt tugevana, koged sa endiselt ängistust, mis hoovab kuskil sügaval.

Sa magad hästi, töötad hästi, aga on vähe ärkveloleku hetki, mil sa ei tunne oma südames seda tukslevat valu, mille tõttu sulle tundub, et püüad kogu aeg õhku. Sa tead, et oled teinud edusamme, aga sa ei saa aru, mis läbib see ängistus kõike, mida sa mõtled, ütled teed. Sinus on endiselt sügav soov, lahendamata valu, aga sa ei saa seda enesest kõrvaldada. See pesitseb niivõrd sügaval, et sinna sirutama ei ulatu.

Ole kannatlik ja usalda. Sa pead minema järg-järgult sügavamale oma südamesse. Kuskil seal on otsekui mäsleva jõe sarnane paik, ja see hirmutab sind. Aga ära karda. Ühel päeval see vaikib ja rahuneb.

Sa pead liikuma edasi, nagu sa oledki teinud. Ela ustavat, distsiplineeritud elu, elu, mis annab sulle sisemise tugevuse tunde, elu, milles sa võid võtta vastu üha rohkem seda armastust, mis tuleb sinu juurde. Alati, kui kohtad tõelist armastust enda vastu, võta see vastu ja tugevne selle läbi. Kui su ihu, süda ja mõistus mõistavad, et sa oled armastatud, tunneb ka sinu kõige nõrgem osa tõmmet selle armastuse poole. See, mis on jäänud eraldi ja ligipäästmatuks, laseb tõmmata end armastusse, mida sa oled suutnud vastu võtta. Ühel päeval sa avastad, et ängistus on kadunud. Ta lahkub sinust, sest su kõige nõrgem mina on lasknud end haarata sinu armastusse.

Sa ei ole veel kohale jõudnud, kuid sa liigud kiiresti. Veel tuleb pisut valu ja võitlust ette. Sa pead söandama sellest läbi elada.

Kõnni ikka otse.

Tunnista oma ängistust, aga ära lase sel sind enesest välja kiskuda.

Hoia kinni oma valitud suunast, oma korrast, oma palveelust, oma tööst, oma juhendajatest, ning usu, et ühel päeval vallutab armastus sinust nii palju, et isegi kõige hirmunum osa laseb armastusel kogu hirmu välja ajada.❤️

Buddha: “Sina ise, sama palju kui keegi kogu universumis, väärid oma armastust ja kiindumust.”

Maya Angelou on tabavalt öelnud: “Sinust üksi piisab. Sul pole kellelegi midagi tõestada.”

Maya Angelou on öelnud: “Ma austan ennast ja nõuan seda kõigilt. Ja kuna ma seda teen, austan ma ka kõiki.”

Eckhart Tolle on öelnud: “Lihtsalt ole ja naudi olemist.”❤️❤️❤️